Twoje święte prawo wolności

1a43f315ce026f0b23c7551e96186150 — kopiaŻyjesz w świecie w którym zdajesz się być zagubiony i zdezorientowany w tym co masz wybrać, kiedy i w jakim celu. Każdy wybór,(lub wiele z nich) którego dokonujesz jest jak ruletka o niewiadomych skutkach dla ciebie. Myślisz, że jeśli powstrzymasz się od wyboru i inni za ciebie go dokonają, to unikniesz konsekwencji jakie wynikną dla ciebie. Wolisz poczekać i nie podejmować kroków w nadziei, że inni zrobią to za ciebie, a ty odnajdziesz się tylko w tej nowej sytuacji jako sędzia, rozglądając się i opiniując, czy jest mi tu wygodnie, czy nie? Czy nie jest to unikaniem odpowiedzialności? Uniknę tego co złe, a wybiorę dla siebie to co dobre i wygodne. Jak ci się udało?

Decydujesz zawsze ze swoim wewnętrznym doradcą i to w co chcesz wierzyć, co ma wartość dla ciebie i jak bardzo chcesz dokopać się do prawdy, to jest twoim własnym wyborem.  W tym jest twoje  Boskie dziedzictwo. Wybór tego jak długo chcesz pozostać w świecie ułudy konfliktu w których odgrywasz swoje nędzne epizody ofiary, to także twój wybór. Nie chcesz tego jeszcze bo odgrywanie ofiary świata, daje ci pewne zakamuflowane, korzyści,  profity. Możesz pozostać w tej patowej sytuacji tak długo jak tylko będziesz chciał. Nie ma tam nikogo, kto chce cię wyrwać z twojego wygodnego piekiełka, w którym wymościłeś sobie swoimi ideami, ideologiami świat , który jest ci miły i wygodny. Jeśli tak ci dobrze, to nie narzekaj, lub zmień swoje myślenie! Jeżeli świat i życie są dla ciebie wspaniałe, to daj spokój tym z twoich braci, którzy doświadczyli niemożliwości odnalezienia tu szczęścia i zaczęli się modlić i wzywać pomocy, być może siły wyższej od nich samych i uwierzyli , że jest coś co wprowadzi zmianę i ich życiu, w postrzeganiu w umyśle.

Możesz postanowić zmienić wszystkie myśli, które cię ranią. Wszystkie dzisiaj, teraz już. Jesteś wolny, bo takim zostałeś stworzony, nie ciałem , lecz umysłem. Jesteś czystą świadomością miłości. Nic nie może tego zmienić, tego że jesteś wolny i doskonały. Pozwoliłeś jedynie na wtargnięcie do swojego świętego umysłu, świadomości lęku , oddzielenia i niemocy i uwierzyłeś w to tak silnie, że stało się to twoją rzeczywistością. Ciemność zasłoniła wszystko co jest wartościowe dla ciebie, i pozostawiła lęk przed przywróceniem prawdy w twoim własnym umyśle. Ty sam stałeś się wrogiem dla samego siebie i nie chcesz tego nawet zobaczyć! słuchasz wielu nauczycieli światła którzy już teraz mówią jednogłośnie o obudzeniu i nie słyszysz tego!

Niewytrenowany umysł, niczego nie potrafi zrobić. Dobre rady i wzniosłe hasła nic ci nie dadzą. Uczyłeś siebie przez wiele tysięcy lat będąc w czasie, że jesteś oddzielony i sam, biedny, bez miłości, bez dostępu do wszystkiego. Czy myślisz teraz, że raz usłyszysz jakąś ideę z kursu cudów i już ? Czy nie widzisz siebie jak walczysz o to, żeby pozostać w tym starym utożsamieniu? Z kim tak walczysz? komu chcesz udowodnić, że jesteś szczęśliwy w czasie i przestrzeni na malutkiej planecie Ziemi, bez żadnych możliwości wydostania się do wszechświata.

Zaproś Ducha Świętego to swojego serca i umysłu . niech On, Ten który zna prawdę Syna Bożego wyprowadzi cię z ciemnego labiryntu ludzkich przekonań na światło nowej ery . Ery wolności Miłości gdzie odnajdziesz Siebie Jako Syna Bożego wolnego by stwarzać z Ojcem. Tak jak zostałeś stworzony. Tak Ty, w jedności , jako Jeden.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s