Pokochać samego siebie

Spiritual-awakening-sleep-problems-insomnia-790x3811

Za każdym razem kiedy pojawia się to pytanie jak mam pokochać samego siebie? Tego którego znam, jako ja, z moim imieniem, historią, z tym co znam i wiem o sobie, natychmiast umysł pokazuje ci wady jakie masz, wady ciała, i jak je naprawić( bardziej się postarasz i będzie jakoś lepiej wyglądało, a resztę się zamaluje). Wady charakteru, błędy, które popełniłeś i popełnisz. To wszystko składa się na to kim jesteś, tak myśli umysł, wierzysz, że tak jest i teraz masz Ideę ” kocham siebie” . Fałszywa tożsamość , to małe ja mówi: muszę się zmusić  nauczyć kochać te obrzydliwe cechy które mam i wszystkie te okropne odrażające rzeczy, które zrobiłem, to wszystko muszę zaakceptować włączyć i pokochać. Wtedy może zakwalifikuję się do nieba cokolwiek ono znaczy dla mnie, lub osiągnę pokój.

To nie ma nic wspólnego z miłością do siebie samego! To jest wielkie niezrozumienie przebaczenia. Prawdziwe przebaczenie, to puszczenie tego ,co nigdy nie miało miejsca, nigdy się nie wydarzyło . NIGDY.

TY, w nowej częstotliwości energetycznej chwili teraźniejszości, gdzie zniknęło z pola widzenia złudzenie historii wytworzonej ze starej energii czasu i przestrzeni. Innymi słowy oznacza to, że pojęcia przebaczania ze starej energii czasu i przestrzeni nie są już koniecznym krokiem wyjścia z iluzji przeszłości wypełnionej błędami. Kiedy schodzisz ze sceny snów, przestajesz potępiać , osadzać postać, która grałeś, ponieważ wiesz, że nie byłeś prawdziwy, i nigdy to się nie wydarzyło. Znika identyfikacja z „ja” a pojawia się wszechobecna Miłość i rozpoznajesz w niej prawdziwe JA. A to rozpoznanie przyniesione właśnie przez przebaczenie starych holograficznych projekcji, które nazywałeś życiem, zastępowane jest Miłością. Proste stwierdzenie: Jestem Miłością , jestem taki jakim Miłość mnie stworzyła , rozszerza twoją świadomość w twoim doświadczeniu i odcina zasilanie, które powodowało nienawidzenie samego siebie.

Nic nie czyń, pozwól by przebaczenie pokazało ci co czynić, poprzez Tego, który jest Twoim przewodnikiem i tym który cię chroni, silnym nadzieją i pewnym twojego ostatecznego sukcesu. Jesteś bardzo kochany , a to czym nie jesteś zniknie jak dym z papierosa.

Jedna myśl na temat “Pokochać samego siebie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s